+420 608 330 050

Auta na zakázku

V našem autoservisu nabízíme výběr a nákup vozidel na zakázku a to i youngtimeru, jakožto zajimavé investice. Tato služba zahrnuje výběr a nalezení vozidla u prodavajícího dle Vašich individuálních požadavků, prohlídku vozidla, kontrolu technického stavu vozidla, měření tloušťky laku, vyčíslení nákladů na případný další servis a diagnostiku elektronických systémů. Dále můžeme u vozidla zjistit jeho servisní historii, výbavu, měsíc a rok výroby (nikoli datum dání do provozu), lustrace vozidla v Cebia. Při dovozu automobilu ze zahraničí za Vás vyřídíme veškeré formality, včetně dopravy a dání vozidla do provozu v ČR.

Pokud jste si vozidlo již vybrali a nejste si jisti technickým stavem ci servisni historiii prijedeme k vam nebo muzete prijet k nam i s prodávajícím a přímo na místě v autoservisu vozidlo zkontrolujeme po technické stránce, případně vyčíslíme nutný servis. Vše ve velmi příjemném zázemí firmy Autowolf Praha.

W

Při výběru nám pomáhá technická literatura v digitální nebo knižní podobě

W

celkové prohlídky vozidel

W

Diagnostika – Delphi, Texa, Super-Vag,VDO, Launch 431 Pad II

W

Praktická školení a exkurze ve výrobních závodech VW, Audi, Seat, Škoda, Peugeot, Porsche a znalost přesných výrobních postupů

W

25 let praxe v oboru mechaniky, klempířských prací, lakýrnických prací, sportovních úprav

W

laserová geometrie

W

Měření tloušťky laku

W

Možnost zapůjčení vozidla Peugeot 307, 1.6i, manuál 700,- /den nebo Jaguar x-type 2.5i, 4×4,manuál, 1500,- /den