+420 608 330 050

Naše kompletní služby

Služby autoservisu

W

Dokážeme opravit osobní i dodávkové vozy všech značek

W

Naší hlavní specializací jsou značky Audi, Volkswagen, Seat a Škoda

Po dohodě odvoz a zpětné přistavení vozu zákazníka. Součástí služeb je i možnost zapůjčení náhradního vozidla.

V rámci služeb autoservisu odvádí nás zkušený tým mechaniků práci ve špičkové kvalitě. Záleží nám na tom, abyste od nás odjeli s autem v perfektním stavu, a proto při opravách dbáme na každý detail. Je pro nás důležité, aby každá oprava proběhla co nejrychleji a Vy jste se na silnice mohli vrátit v co nejkratším možném termínu. Pro opravy používáme značkové náhradní díly, po dohodě pro Vás rádi najdeme tu nejekonomičtější variantu. Samozřejmostí je dvouletá záruka na práci i na náhradní díly.

Nabídka autoservisu zahrnuje

V nabídce autoservisu najdete:

W

mechanické, klempířské a lakýrnické práce

W

celkové prohlídky vozidel

W

opravy a generální opravy motorů a hlav válců

W

rychloservis

filtry, oleje, brzdy, diagnostika, geometrie, klimatizace
W

servis klimatizací

proplachy po havárii kompresoru, hledání netěsností dusíkem, plníme R 134A i medium 1234 YF. Opravy a plnění, čištění a dezinfekce chemicky nebo ozonem (O3)

W

odtahová služba, náhradní vozidlo

W

oprava havarovaných vozidel, výměna autoskel + vyřízení pojistných událostí

W
řešení problémů s filtry pevných částic, takzvaných DPF, FAP filtrů
W
diagnostika a programování snímače tlaku pneumatik TPMS přístrojem VDO
W
montáž Bioethanol E85 se zápisem do velkého T.P. na místě
W
servo, posilovač řízení čištění s aditivy GAT a výměna oleje speciálním přístrojem
W
servis a výběr youngtimeru
W

pneuservis

W

laserová geometrie

W

diagnostika elektronických systémů vozů

pokrytí 90% vozového parku Evropa, USA, Japonsko
W

mytí vozů + čištění interiérů

mokrou cestou
W

instalace vyhledávání pomocí GPS

W

instalace zabezpečení

zámky řazení, pískování autoskel Cebia
W

příprava a zajištění STK + emisí

W

pojištění vozidel

havarijní, povinné ručení, čelní sklo
W
test, servis, čistění ultrazvukem vstřikovacích trysek benzinových i diesel motorů
W
programování – univerzální snímač tlaku TPMS pro váš vůz
W
automatická převodovka Tiptronic, DSG, CVT chemické čištění s aditivy GAT proplach a výměna celé olejové náplně speciálním přístrojem
W
opravy a seřízení Bosch K, KE – Jetronic, mechanické vstřikování
W
test všech commonrailových vstřikovačů VDO,Siemens, Delphi, Denso

Nezáleží na tom, jestli Váš vůz prošel havárií, nebo byste jej jen rádi nechali preventivně prohlédnout. Péče našich automechaniků a dalších specialistů je pokaždé důsledná a vysoce odborná. Vyzkoušet ji kdykoli můžete sami – stačí se nám ozvat a domluvit se na termínu, kdy k nám svůj vůz přivezete. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Naše kompletní služby

Výměny oleje

Provádíme výměny olejů v automatických převodovkách a v posilovačích řízení.

Generální opravy motorů

Provádíme generální opravy motorů všech značek. Součástí našich služeb je tu mimo jiné:

 • výbrus bloku motoru
 • oprava klikových hřídelí
 • oprava – úhlování ojnic
 • oprava hlavy válce
 • tlakování hlavy válce
 • rovnání hlavy válce

Bioethanol E85

Jezdit na bioethanol má v současnosti celou řadu výhod – především vysokou úsporu v nákladech na palivo (cca 25 %), volný vjezd do podzemních garáží nebo libovolné mísení bioethanolu E85 s Naturalem 95 a 98. Montáž bioethanolu E85 provádíme v našem autoservisu s oficiálním zápisem do velkého technického průkazu.

Airport servis

Co takhle spojit svou cestu do zahraničí s generální prohlídkou svého vozu? S autoservisem Wolf to zvládnete bez potíží – pro Váš vůz za Vámi přijedeme přímo na letiště a až se vrátíte domů, přivezeme Vám ho v perfektní kondici. A navíc nebudete muset řešit parkování na letišti – Váš vůz totiž po celou dobu zůstane v hlídaném objektu našeho autoservisu.

Auta na zakázku

Pokud právě sháníte nový vůz, rádi Vám poskytneme komplexní technické a ekonomické poradenství, díky němuž snadno najdete auto, které splní všechny Vaše požadavky.
Budete-li chtít, rádi zajdeme i o krok dál a výběr vozidla i jeho nákup pro Vás zajistíme kompletně sami, a to včetně youngtimerů pro investiční účely. Vozidla pokaždé vybíráme na základě Vašich individuálních požadavků i odborné technické literatury a stav vozidla sami kontrolujeme, abychom se ujistili, že Vám bude perfektně vyhovovat. U vozidel zjišťujeme jejich servisní historii, výbavu, měsíc a rok výroby. Automobily dovážíme také ze zahraničí.

Sportovní úpravy

Sportovní úpravy umíme zrealizovat podle Vašeho vlastního návrhu, ale také Vám návrh sami vytvořit. Sportovní úpravy vozidel mohou zahrnovat mimo jiné

 • sportovní vzduchový filtr
 • rozšíření rozchodu – distanční podložky
 • zvýšení výkonu motoru
 • sklolaminátové díly pro odlehčení
 • sportovní podvozek
 • interiér
 • imitace karbonu
 • aerodynamické doplňky – průduchy
 • sportovní brzdový systém
 • sportovní výfukový systém
 • možnost zapůjčení měřícího přístroje Racelogic: zrychlení 0-100 km/h, přetížení podélné i příčné G, měření výkonu motoru,
 • sprinty 0-100, 0-200, 0-400 a další…
 • možnost zapůjčení laserové pistole -50 – 1550 stupňů: měření teploty turba, teplota brzdových kotoučů při testování atd.…

Zkušenosti autoservisu

Autoservis AutoWolf funguje nepřetržitě už víc než 25 let. Za tu dobu jsme získali stovky spokojených klientů z Prahy i jejího okolí a částečně nebo kompletně opravili tisíce aut všech běžných značek. Naši automechanici si dokážou poradit doslova s čímkoli, některé značky ale známe opravdu detailně – třeba v případě značek AUDI, VW, SEAT, ŠKODA,  pravidelně absolvujeme produktová školení a v některých případech jsme měli i možnost navštívit přímo místa, kde se tyto značky vyrábějí. Protože se naše práce neustále mění a vozidla, která nám přicházejí pod ruku, procházejí překotným vývojem, nemůžeme si dovolit přestat se učit. Ať už jde o kteroukoli součást naší práce – od oprav motorů, přes klempířské a lakýrnické práce, až po odborné poradenství –, baví nás vymýšlet nové způsoby, jak svou práci ještě o něco zlepšit, a pídit se po nových technologiích a nástrojích, které nám to umožní. Máme za to, že naše dlouholeté zkušenosti i ochota se neustále posouvat dál z nás dělají ideálního partnera pro všechny řidiče, kteří mají rádi komfortní, bezpečnou a hladkou jízdu. Ověřit si to můžete sami – stačí se nám ozvat a objednat si některou z našich služeb. Těšíme se na Vás!

Čím se řídíme při práci

Chceme být autoservisem, do kterého se budete rádi vracet. Proto si dáváme záležet na každém detailu své práce, ať už k nám přijedete s drobnou poruchou, nebo budete potřebovat komplexní opravu svého vozidla. Jsme rádi, že řada našich stálých zákazníků naši práci oceňuje. Proč byste nás měli vyzkoušet i Vy?

W

Přes 25 let zkušeností

Našim mechanikům pod rukama prošly stovky automobilů všech běžných značek, a dnes si tak dovedou poradit takřka s jakýmkoli problémem. Za posledních 25 let jsme se o autech naučili hodně a ani dnes se nepřestáváme vyvíjet.

W

Opravíme osobní a dodávkové automobily

Do našeho autoservisu za námi můžete přijet s Volkswagenem, Škodou, Audi, i s jakoukoli další značkou – a pokaždé budete mít jistotu, že Vám opravený vůz vrátíme včas a v perfektním stavu. Opravujeme osobní auta i dodávky, motory, brzdy i karoserie a umíme komplexní opravy havarovaných vozů i sofistikovanou diagnostiku.

W

Nabídka pro náročné

V naší nabídce nenajdete jen všechny běžné služby autoservisu, jako jsou drobné servisní služby, pneuservis, klempířské a lakýrnické práce nebo příprava na STK. V záloze máme i řadu dalších služeb, které Vám usnadní život – Po dohodě odvoz a zpětné přistavení vozu zákazníka, přes půjčení záložního automobilu až po airport servis. A pro řidiče, kteří ze svého auta chtějí dostat maximum, pomáháme vymýšlet a realizovat pokročilé sportovní úpravy na míru.

W

Umíme poradit

V autech se vyznáme a kdykoli narazíte na problém nebo poruchu, doporučíme Vám, jak ji řešit. Klientům zároveň nabízíme speciální služby při výběru nového vozu, které zahrnují technické a ekonomické poradenství.